Дорогоцінні метали

Дорогоцінні метали

Оціночна вартість за 1 грам золота до 800,00 грн., срібла – до 13,74 грн.

Ломбард «Базіс» допоможе Вам вийти зі скрутного фінансового становища, зберігши конфіденційність. Звернувшись в наш ломбард, ви вирішите свої матеріальні труднощі, не створюючи натомість нових.
Ломбард надає можливість отримати терміново гроші в кредит без необхідності збору безлічі документів. Вам лише потрібно надати в заставу щось, що має цінність і ліквідність: золото, ювелірний виріб, срібло, побутову техніку, хутряні вироби, аудіо- та відеотехніку, смартфони, айфони, ноутбуки, фотоапарати, відеокамери тощо.
Ломбард «Базіс» зробить швидко і якісно оцінку застави, в її розмірі Ви і отримаєте гроші в кредит. Отримання кредиту займе від декількох хвилин (застава під золото) до однієї-двох годин (застава під техніку, шкіряні чи хутряні вироби).
Наш Ломбард має розгалужену мережу відділень в м. Харкові. Ми працюємо з дотриманням вимог закону, що регламентує діяльність фінансових установ, без прихованих комісій. Видаючи гроші в кредит, проявляємо індивідуальний підхід до клієнтів і дотримуємося конфіденційності. ПТ “Ломбард Базіс» має надійну репутацію протягом 21 року роботи – це підтверджується зростанням числа постійних клієнтів і безліччю позитивних відгуків.

Тепер не потрібно переплачувати за користування кредитом і є прекрасна можливість отримати кредит за максимальною сумою оцінки ювелірного виробу.

Гроші в кредит під заставу золота і срібла

Один з найбільш доступних способів отримати гроші в кредит – взяти гроші в кредит під заставу золота, срібла, ювелірних виробів.

Отримати гроші в кредит можна в нашому Ломбарді «Базіс» за п’ять хвилин!
Розмір плати (процентів) за користування фінансовим кредитом, на сьогоднішній день складає – від 0,22% до 1,17% від суми отриманого кредиту за один день користування. Індивідуальний розмір процентної ставки залежить від розміру кредиту, строку користування кредитом і визначається під час укладення договору, договором може бути передбачено мінімальний розмір плати незалежно від строку користування.