Види послуг

Види послуг

Виключним видом діяльності  ПТ “ЛОМБАРД БАЗІС” є надання на власний ризик фінансових кредитів фізичним особам за рахунок власних або залучених коштів, під заставу майна на визначений строк і під процент та надання супутніх послуг ломбарду;

Надання коштів у позику, у тому числі на умовах фінансового кредиту, та безпосередньо надання фінансових кредитів візичним особам за рахунок власних коштів, згідно Закону України “Про фінансові послуги та державне регулювання ринків фінансових послуг” та Положення про порядок надання фінансових послуг ломбардами, затвердженого розпорядженням Державної комісії з регулювання ринків фінансових послуг України від 26.04.2005р. №3981, є фінансовою послугою яку надає ПТ “ЛОМБАРД БАЗІС”.

Ми працюємо в таких основних напрямках:

  • кредитування під заставу ювелірних виробів;
  • кредитування під заставу антикваріату;
  • кредитування під заставу техніки – промислової, побутової, будівельного інструменту, аудіо- та відеотехніки, ноутбуків, смартфонів, планшетів, музичних інструментів тощо;
  • кредитування під заставу персонального транспорту: мотоциклів, скутерів, велосипедів, електровелосипедів, гіробордів, гіроскутерів, моноколес тощо.

Шлях до фінансової свободи може бути складний. Ми знаємо це і хочемо допомогти нашим клієнтам подолати всі перешкоди і труднощі, які можуть виникнути на їхньому шляху.
ПТ “Ломбард Базіс» – це найшвидший і надійний спосіб отримати готівку, і при цьому не хвилюватися про надмірні процентні ставки і несприятливі відмітки в кредитній історії. ПТ “Ломбард Базіс» допоможе Вам оплатити рахунки або поїхати в давно заплановану відпустку з сім’єю без необхідності продавати щось безцінне або йти на будь-які фінансові ризики.
Ви можете отримати терміновий кредит під заставу ювелірних виробів, антикваріату, побутової техніки, нерухомості або автомобіля. Ви самі обираєте найбільш зручний варіант. Ми ж надаємо Вам можливість отримати грошовий кредит швидко, комфортно і з мінімальним пакетом необхідних документів.
Необхідна оцінка проводиться співробітниками ПТ “Ломбард Базіс» в найкоротші терміни. Залежно від виду застави, час видачі грошей може коливатись в межах від кількох хвилин (ювелірний виріб, золото) до 1-2 годин (техніка, персональний транспорт).
ПТ “Ломбард Базіс” – це впевненість в тому, що вам запропонують найбільш вигідні умови: найвищу оцінку і найнижчі відсоткові ставки.
ПТ “Ломбард Базіс» – мережа ломбардів в м. Харкові, яка динамічно розвивається. Нас легко знайти, з нами приємно співпрацювати.
Надійне і швидке вирішення матеріальних проблем наших клієнтів створює нам бездоганну репутацію. Ми цінуємо це і ніколи не женемося за прибутком. Найважливіше для нас – це чесне ім’я. Ми поважаємо наших клієнтів і завжди прагнемо запропонувати їм вигідні умови співпраці.

Незалежно від того, як йдуть Ваші справи, завжди існує ризик зустрітись з фінансовими труднощами. Опинившись у такій ситуації, Ви завжди можете звернутися до нас.